Social Media

Skuteczna komunikacja z odbiorcami.

PROWADZENIE PROFILI SPOŁECZNOŚCIOWYCH – OFERTA

W mediach społecznościowych budujemy wizerunek i świadomość  marki wśród klientów, zwiększamy grupę potencjalnych klientów, utrzymujemy interakcję z użytkownikami w czasie rzeczywistym, zwiększamy ruch na stronie internetowej. Dzięki precyzyjnym możliwościom targetowania reklam docieramy do właściwych odbiorców.

Koncentrujemy się na świadomości marki i budowaniu relacji z potencjalnymi klientami. Nasze posty są odpowiednio dopasowane i interesujące dla Twojej branży i/lub bieżących wydarzeń oraz ogólnych informacji.

Tworzenie wysokiej jakości kampanii marketingowych wymaga czasu, dlatego realizujemy długoterminowe strategie. Na bieżąco konsultujemy nasze działania, aby były kompatybilne z innymi nośnikami wykorzystywanymi w reklamie Twojej firmy.

PROWADZENIE PROFILU NA FACEBOOKU – CENNIK

SKUTECZNA STRATEGIA NA PROFILU SPOŁECZNOŚCIOWYM

wyznaczanie celów i zadań

tworzenie wartościowej treści i kontentu

tworzenie atrakcyjnych wizualnie grafik

targetowanie odbiorców w postach reklamowych

aktywowanie fanów poprzez angażujące posty

interakcja i komunikowanie się z użytkownikami

social media

SOCIAL MEDIA – PROCES REALIZACJI

1 – wybór rodzaju projektu

Wybierz odpowiedni pakiet dla Twojego profilu na Facebooku bądź przekaż nam indywidualne oczekiwania w briefie bądź mailu. Realizujemy projekty o różnym stopniu zaawansowania, do każdego tematu podchodzimy kreatywnie.

2 – ustalenie strategii działania

Przed przystąpieniem do prac, ustalamy cele i strategię działania w mediach społecznościowych. Na tym etapie kompletujemy materiały i zdjęcia, które zostaną wykorzystane do opracowania wizualnego i merytorycznego profilu.

3 – wdrożenie strategii

Po niezbędnych ustaleniach, przechodzimy do przygotowania kompletnego profilu na Facebooku, uzupełniając go o niezbędne informacje i grafiki. Kolejno realizujemy działania zgodnie z wybranym pakietem.

Współpraca z firmą Fortis Media charakteryzuje się oczekiwanym dynamizmem, terminową realizacją zleceń, dyspozycyjnością, rzetelnością oraz nastawieniem na znajdowanie i wdrażanie, także niestandardowych, rozwiązań.- Tadeusz Jaszczołt, Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa
Współpraca z Fortis Media przebiegała wzorowo. Firma w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu popularności profilu Rzeszów-stolica innowacji na portalu Facebook. Rekomenduję firmę Fortis Media jako wiarygodnego partnera do współpracy.- Stanisław Sieńko, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa
Zespół ludzi tworzący firmę Fortis Media to kreatywni i innowacyjni ludzie, którzy poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy, byli w stanie przygotować materiały reklamowe na najwyższym poziomie, nie przeciążając tym samym naszego budżetu. Terminowość i zaangażowanie w projekty to moim zdaniem najsilniejsze atuty tej firmy, którą mogę szczerze polecić.- Bogdan Wardzyński, Prezes Banku Spółdzielczego w Pruszkowie
Dlaczego warto z nami współpracować? Sprawdź rekomendacje od naszych klientów.