Projektowanie stron www – oferta i cennik

Profesjonalny wizerunek w sieci

PROJEKTOWANIE STRON WWW – OFERTA

Strony internetowe, które projektujemy są w pełni dopasowane do wizerunku marki i jej odbiorców, a także intuicyjne w nawigacji i ergonomiczne. Staramy się, aby kod strony był czysty dla przeglądarek, a panel CMS pozwalał na elastyczne zarządzanie zawartością.

Jesteśmy w stanie dopasować się do zróżnicowanego budżetu każdego firmy. Oferujemy tworzenie stron WordPress zarówno według szablonowych rozwiązań jak i indywidualnie opracowanych projektów stron www w systemie WordPress. Wszystkie strony wdrażane są zgodnie z techniką Responsive Web Design – są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie i przygotowujemy starannie wszystkie etapy, począwszy od struktury i funkcjonalności, poprzez projekt graficzny, na kodowaniu i testach kończąc.

WEB DESIGN – CENNIK

WEB DESIGN – PROCES REALIZACJI

1 – wybór rodzaju projektu

Wybierz odpowiedni pakiet dla Twojej strony internetowej bądź przekaż nam indywidualne oczekiwania w briefie bądź mailu. Realizujemy projekty o różnym stopniu zaawansowania, do każdego tematu podchodzimy kreatywnie.

2 – brief i przekazanie materiałów

Przed przystąpieniem do prac, każdy z projektów indywidualnie konsultujemy bądź w przypadku zaawansowanych prac opracowujemy brief kreatywny. Na tym etapie kompletujemy materiały i zdjęcia, które zostaną wykorzystane w projekcie.

3 – wdrożenie strony internetowej

Po zakończonych pracach projektowych i programistycznych, implementujemy stronę na wybranym serwerze, integrujemy bazę danych i podpinamy pod właściwą domenę. Termin realizacji wszystkich prac ustalamy indywidualnie, w zależności od stopnia zaawansowania prac.

STRONY WWW – NASZE PRACE

Zobacz nasze wybrane realizacje z zakresu projektowania stron internetowych. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania!

Współpraca z firmą Fortis Media charakteryzuje się oczekiwanym dynamizmem, terminową realizacją zleceń, dyspozycyjnością, rzetelnością oraz nastawieniem na znajdowanie i wdrażanie, także niestandardowych, rozwiązań.- Tadeusz Jaszczołt, Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa
Współpraca z Fortis Media przebiegała wzorowo. Firma w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu popularności profilu Rzeszów-stolica innowacji na portalu Facebook. Rekomenduję firmę Fortis Media jako wiarygodnego partnera do współpracy.- Stanisław Sieńko, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa
Zespół ludzi tworzący firmę Fortis Media to kreatywni i innowacyjni ludzie, którzy poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy, byli w stanie przygotować materiały reklamowe na najwyższym poziomie, nie przeciążając tym samym naszego budżetu. Terminowość i zaangażowanie w projekty to moim zdaniem najsilniejsze atuty tej firmy, którą mogę szczerze polecić.- Bogdan Wardzyński, Prezes Banku Spółdzielczego w Pruszkowie
Dlaczego warto z nami współpracować? Sprawdź rekomendacje od naszych klientów.