Projektowanie stron internetowych

Profesjonalny wizerunek w sieci.

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH – OFERTA

Projektowanie stron internetowych jest procesem, w którym w pełni dopasowujemy się do wizerunku marki i jej odbiorców, a także dbamy o intuicyjną nawigację i ergonomię użytkowania. Staramy się, aby kod strony był czysty dla przeglądarek, a panel CMS pozwalał na elastyczne zarządzanie zawartością.

Jesteśmy w stanie dopasować się do zróżnicowanego budżetu każdego firmy. Oferujemy tworzenie stron WordPress zarówno według szablonowych rozwiązań jak i indywidualnie opracowanych projektów stron www w systemie WordPress. Wszystkie strony wdrażane są zgodnie z techniką Responsive Web Design – są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie i przygotowujemy starannie wszystkie etapy, począwszy od struktury i funkcjonalności, poprzez projekt graficzny, na kodowaniu i testach kończąc.

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH – CENNIK

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ NASZE STRONY WWW?

są responsywne i dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych

są przyjazne zarówno dla użytkownika jak i administratora

są zgodne z najnowszymi trendami projektowania graficznego

są dopasowane do wizerunku marki i odbiorców

są zoptymalizowane pod względem szybkości i SEO

są przejrzyste i intuicyjne w nawigacji

projektowanie-stron-internetowych

RESPONSYWNE STRONY WWW

Znaczna część użytkowników w dzisiejszych czasach odwiedza Twoją stronę www za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Responsywna strona www jest korzystniej postrzegana przez algorytmy Google, co wpływa na wyższą pozycję w wyszukiwarce i lepsze pozycjonowanie strony WWW. Witryna zaprojektowana w technologii RWD (Responsive Web Design) jest w pełni skalowalna i daje gwarancję, że spełni ona swoje zadanie bez względu na sposób, w jaki jest oglądana. Każdą ze stron przygotowujemy odpowiednio do różnych ekranów urządzeń mobilnych nadając im m.in różne ustawienie menu, mniejsze grafiki, “pływający” tekst, itp.

STRONY PRZYJAZNE UŻYTKOWNIKOM

Strona www zaprojektowana zgodnie z UX (User Experience) jest przede wszystkim czytelna, uporządkowana, użyteczna, łatwa w obsłudze i intuicyjna w nawigacji, dostępna na wszystkich urządzeniach, atrakcyjna wizualnie i nowoczesna, szybka w działaniu i nie zawierająca błędów. Wszystkie z tych cech są istotne podczas projektowania strony internetowej. To właśnie na te atrybuty kładziemy najwyższą atencję, analizując proces użyteczności strony www. Od tego zależy, czy użytkownicy będą chętnie korzystać z Twojej witryny, do niej powracać i rekomendować ją innym użytkownikom, bowiem satysfakcja użytkownika wpływa na przywiązanie do marki.

projektowanie stron internetowych CMS

Strona internetowa to dziś absolutny must have

W obecnych czasach nikt już nie uważa, że strona internetowa firmy to niepotrzebna inwestycja. Więc kwestia nie dotyczy tego, CZY mieć swoją stronę www, ale tego, KOMU powierzyć jej zaprojektowanie.

Wieloletnie doświadczenie to nasz atut

Na pewno kluczowe jest bogate doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, a to coś, czego nie zdobywa się z dnia na dzień. Doświadczenie liczy się w ilości zaprojektowanych stron oraz w latach poświęconych na stworzenie ogromnej ilości zróżnicowanych projektów graficznych tych stron.

To również setki odbytych rozmów z klientami na temat ich potrzeb i oczekiwań związanych ze stroną. I od tego właśnie zaczynamy. Od rozmowy z Klientem. To na jej podstawie tworzymy koncepcję, a następnie projekt graficzny strony www.

W agencji reklamowej fortis media zajmujemy się projektowaniem stron internetowych już od 15 lat. Mamy na swoim koncie niezliczoną ilość zaprojektowanych stron dla klientów z wielu różnych branż.

Social media nie zawsze wystarczą

Po okresie totalnego zachwytu social mediami i przenoszenia komunikacji z Klientami głównie tam, widać na tym polu pewne zmiany. Owszem, social media są bardzo ważną platformą do komunikowania się z Klientami, ale nie ze wszystkimi.

Młodzi ludzie korzystają z Facebooka, Instagrama, a teraz w dużej mierze z TikToka, ale co z innymi grupami wiekowymi? Przecież nie wszystkie firmy oferują produkty i usługi dla młodych użytkowników. Co na przykład z seniorami, wśród których nie wszyscy są biegli w obsłudze social mediów? Dla nich możliwość spokojnego zapoznania się z ofertą na stronie www jest bezcenna.

Zadania stron internetowych

Social media pełnią inne funkcje niż strony www. Te pierwsze służą przede wszystkim do częstych interakcji z klientami, dostarczają im ciekawego, często zabawnego kontentu, ale niekoniecznie stricte związanego z oferowanymi produktami czy usługami.

Do ich zaprezentowania służy właśnie strona internetowa. To na niej osoba zainteresowana znajdzie wszystkie konkretne informacje, których szuka. Bardzo ważne jest, żeby były one w atrakcyjny graficznie sposób podane. Strona internetowa musi być przejrzysta, przyjazna dla użytkownika, intuicyjna, a oferta musi być jasno i czytelnie przedstawiona. Dzięki temu, że wielu klientów powierzyło nam już projektowanie dla nich stron www, wiemy co na takich stronach najlepiej działa i na czym się skupiać. Jeśli chcesz, żeby Twoja strona była Twoją wizytówką, niech będzie to najlepsza wizytówka na świecie.

W naszej ofercie mamy też obsługę social mediów, więc jeśli chcesz komunikować się ze swoimi klientami również za ich pomocą, przygotujemy dla Ciebie ofertę w oparciu o ustalone cele, które chcesz osiągnąć.

projektowanie stron internetowych
projektowanie stron internetowych WordPress

Nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też ciekawe treści

Nawet najlepiej zaprojektowana pod względem graficznym strona www bez ciekawej zawartości merytorycznej nie spełni dobrze swojego zadania. Dlatego, jeśli już inwestujesz w profesjonalny projekt, pomyśl o równie profesjonalnych tekstach. Tu z pomocą przychodzi copywriter, który zajmuje się pisaniem treści na już zaprojektowane strony internetowe.

Tak, jak w przypadku opracowywania konceptu graficznego strony, zaczyna się od określenia wymagań i oczekiwań co do treści, które mają się docelowo znaleźć na Twojej stronie. Na ich postawie copywriter pisze takie teksty, które zainteresują osobę odwiedzającą stronę i sprawią, że zostanie na niej na dłużej.

Zadbaj o jej pozycjonowanie strony internetowej

Kiedy Twoja strona www jest już gotowa, zarówno pod kątem graficznym jak i tekstowym pora na jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Jest to bardzo ważne, ponieważ nawet najlepiej zaprojektowana i atrakcyjnie wyglądająca strona www bez dobrego pozycjonowania może nie przebić się do świadomości potencjalnych Klientów, jeśli nie znajdzie się odpowiednio wysoko w wynikach wyszukiwania.

Z psychologicznego punktu widzenia – ludzie zachowują się ekonomicznie (niektórzy nazwą to po prostu lenistwem). Więc jeśli nie muszą, to nie będą zbyt długo przeglądać wyników wyszukiwania, jeśli już znajdą to, czego szukają.

Wiemy, jakich narzędzi użyć oraz jak zadbać o to, żeby Twoja strona www znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwania. Ponieważ od wielu lat zajmujemy się pozycjonowaniem stron www, wiemy jak sprawić, żebyś zaszedł ze swoją stroną internetową naprawdę wysoko. Na najwyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Zaufało nam już wiele firm.

Jesteśmy cenieni za kreatywne, nieszablonowe i profesjonalne podejście do projektowania stron internetowych.

Mamy własne pomysły, ale wsłuchujemy się też w Twoje potrzeby.

Jeśli chcesz wiedzieć, z kim do tej pory współpracowaliśmy i jakie projekty logo wykonaliśmy, zajrzyj do naszego portfolio.

STRONY WWW – NASZE PRACE

Zobacz nasze wybrane realizacje z zakresu projektowania stron internetowych. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania!

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH – PROCES REALIZACJI

1 – wybór rodzaju projektu

Wybierz odpowiedni pakiet dla Twojej strony internetowej bądź przekaż nam indywidualne oczekiwania w briefie bądź mailu. Realizujemy projekty o różnym stopniu zaawansowania, do każdego tematu podchodzimy kreatywnie.

2 – brief i przekazanie materiałów

Przed przystąpieniem do projektowania strony internetowej, każdy z projektów indywidualnie konsultujemy bądź w przypadku zaawansowanych prac opracowujemy brief kreatywny. Na tym etapie kompletujemy materiały i zdjęcia, które zostaną wykorzystane w projekcie.

3 – wdrożenie strony internetowej

Po zakończonych pracach projektowych i programistycznych, implementujemy stronę na wybranym serwerze, integrujemy bazę danych i podpinamy pod właściwą domenę. Termin realizacji wszystkich prac ustalamy indywidualnie, w zależności od stopnia zaawansowania prac.

Współpraca z firmą Fortis Media charakteryzuje się oczekiwanym dynamizmem, terminową realizacją zleceń, dyspozycyjnością, rzetelnością oraz nastawieniem na znajdowanie i wdrażanie, także niestandardowych, rozwiązań.- Tadeusz Jaszczołt, Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa
Współpraca z Fortis Media przebiegała wzorowo. Firma w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu popularności profilu Rzeszów-stolica innowacji na portalu Facebook. Rekomenduję firmę Fortis Media jako wiarygodnego partnera do współpracy.- Stanisław Sieńko, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa
Zespół ludzi tworzący firmę Fortis Media to kreatywni i innowacyjni ludzie, którzy poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy, byli w stanie przygotować materiały reklamowe na najwyższym poziomie, nie przeciążając tym samym naszego budżetu. Terminowość i zaangażowanie w projekty to moim zdaniem najsilniejsze atuty tej firmy, którą mogę szczerze polecić.- Bogdan Wardzyński, Prezes Banku Spółdzielczego w Pruszkowie
Dlaczego warto z nami współpracować? Sprawdź rekomendacje od naszych klientów.