Pozycjonowanie stron internetowych

Zdobądź szczyty wyszukiwarek.

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH – OFERTA

Pozycjonowanie stron internetowych / SEO to strategia i taktyki mające na celu poprawę pozycji jednej lub kilku stron witryny w wynikach wyszukiwarek.

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezbędna w każdej strategii online. Jeśli strona nie zajmuje wysokiej pozycji w norganicznych wynikach wyszukiwania – innymi słowy, jeśli nie ma dobrej pozycji na określone słowa kluczowe – to jesteśmy uzależnieni od kosztów reklam – SEM, czyli reklamy w Google i innych silników wyszukiwania.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to nasza specjalność, szczególnie w Google, liderze rynku wyszukiwarek. Mamy ponad 10 lat udanego doświadczenia w tej dziedzinie.

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​prawidłowo przeprowadzona inwestycja w SEO oznacza niemal dwukrotną oszczędność, przynajmniej na reklamie. Ta inwestycja jest skuteczna tylko wtedy, gdy jest dobrze wykonana.

W tym celu poprawnie definiujemy strategię SEO, pozycjonowania w wyszukiwarkach, tak aby strona pojawiała się w wynikach wyszukiwania – pozycjonowanie naturalne lub organiczne – dla słów kluczowych, które nas najbardziej interesują.

POZYCJONOWANIE SEO – CENNIK

ETAPY WDRAŻANIA STRATEGII POZYCJONOWANIA:

Zarojektowanie strategii

Analiza SEO

Optymalizacja SEO

Budowanie linków

Analityka SEO

POZYCJONOWANIE ON-PAGE

Pozycjonowanie stron internetowych na stronie odpowiada wszystkim działaniom, które wpływają na pozycjonowanie SEO strony www, która wymaga optymalizacji i dopracowanie poprzez konfigurację optymalnych parametrów SEO, wysokiej jakości treści, przyjaznej strukturze, tagowaniu elementów, optymalizacji grafik, szybkości ładowania strony itp. W zdecydowanej większości przypadków, podczas tworzenia strategii SEO, omawiamy optymalizację bieżącej strony internetowej, aby móc ją zoptymalizować w zrozumiałą i łatwo indeksowalną witrynę dla wyszukiwarek. Bardzo ważny na tym etapie jest także precyzyjny dobór słów kluczowych i umiejętne zastosowanie ich w treści na stronie internetowej.

POZYCJONOWANIE OFF-PAGE

Działania off-page (poza stroną) wpływają na zewnętrzne pozycjonowanie strony internetowej, czyli wszystkie kanały docierające, sieci społecznościowe i linki zewnętrzne kierujące na naszą domenę. Jest to najprościej mówiąc popularność, jaką strony trzecie dają stronie www. W tym przypadku dysponujemy skutecznym systemem budowania linków. Adres strony www, który jest  często udostępniany w sieci, będzie miał większe szanse na zdobycie szczytów na listach wyszukiwarek, a co za tym idzie dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów. Pomimo, iż istotna jest duża liczba linków zewnętrznych, należy pamiętać, że równie ważna jest ich jakość. Jeśli linki będą umieszczone na stronach o niskiej renomie, Google może uznać, że nie warto ufać linkowanej stronie, dlatego do tych działań podchodzimy z dużą atencją.

POZYCJONOWANIE – PROCES REALIZACJI

1 – wybór rodzaju projektu

Wybierz odpowiedni pakiet dla Twojej strony internetowej bądź przekaż nam indywidualne oczekiwania w briefie bądź mailu. Przeanalizujemy Twoje oczekiwania i opracujemy odpowiednią strategię.

2 – audyt SEO

Przed wdrożeniem strategii, analizujemy Twoją witrynę pod kątem optymalizacji w wyszukiwarkach, także z wykorzystaniem narzędzia Google Search Console pod kątem ewentualnych nieprawidłowości. Analizujemy statystyki Google Analytics, profil linkowania domeny, widoczność strony pod kątem wybranych słów kluczowych, a także kod strony internetowej. Testujemy czas ładowania witryny i optymalizację mobilną.

3 – realizacja strategii SEO

Wybierając najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojego biznesu, przystępujemy do działania i realizacji poszczególnych etapów on-page i off-page. Podpisując z nami umowę, masz gwarancję skuteczności działań otrzymując comiesięczne raporty z wyników naszej pracy.

Współpraca z firmą Fortis Media charakteryzuje się oczekiwanym dynamizmem, terminową realizacją zleceń, dyspozycyjnością, rzetelnością oraz nastawieniem na znajdowanie i wdrażanie, także niestandardowych, rozwiązań.- Tadeusz Jaszczołt, Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa
Współpraca z Fortis Media przebiegała wzorowo. Firma w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu popularności profilu Rzeszów-stolica innowacji na portalu Facebook. Rekomenduję firmę Fortis Media jako wiarygodnego partnera do współpracy.- Stanisław Sieńko, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa
Zespół ludzi tworzący firmę Fortis Media to kreatywni i innowacyjni ludzie, którzy poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy, byli w stanie przygotować materiały reklamowe na najwyższym poziomie, nie przeciążając tym samym naszego budżetu. Terminowość i zaangażowanie w projekty to moim zdaniem najsilniejsze atuty tej firmy, którą mogę szczerze polecić.- Bogdan Wardzyński, Prezes Banku Spółdzielczego w Pruszkowie
Dlaczego warto z nami współpracować? Sprawdź rekomendacje od naszych klientów.