Outdoor, Indoor, POS, POP

Daj się zauważyć.

OUTDOOR, INDOOR, POS, POP – OFERTA

Dzięki reklamie outdoorowej nie możesz pozostać niezauważony.  Najskuteczniejszym rozwiązaniem trwałego zapisania się w pamięci konsumenta jest spójne prowadzenie kampanii reklamowych w internecie i w realnej przestrzeni. Zajmujemy się projektowaniem bilboardów, plakatów i innych materiałów POS / POP.

Przygotujemy dla Ciebie projekt tablicy reklamowej, wewnętrznego systemu informacyjnego, oznakowania w firmie, bannera reklamowego, bilbordu. Opracujemy także materiały promocyjne wspierające sprzedaż, takie jak: stojaki, potykacze, bannery roll-up, ścianki wystawiennicze, trybunki, stoiska targowe, standy na produkty.

Zaprezentuj swoją markę i produkt z dumą!

OUTDOOR, INDOOR, POS, POP – CENNIK

Poniżej przedstawiamy cennik projektów graficznych na wybrane nośniki.

Wszystkie ceny zawierają zarówno opracowanie koncepcji i grafiki projektu, jak również przygotowanie plików gotowych do druku zgodnie z makietami.

OUTDOOR, INDOOR, POS, POP – NASZE PRACE

Zobacz nasze wybrane realizacje reklamy zewenętrznej, wewnętrznej i materiałów POS / POP.

Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania!

Sotelli_bilboard_1-848x636
Grilliogrod_bilboard_1
BordBia_stopper_2
TorSluzewiec_flaga_2-848x636
Kolastyna_bilboard_1-848x565
Kolastyna_bilboard_3-848x565
GMG_szyld_1
BSPruszkow_rollup_1-848x1325
ZlotaCukiernia_outdoor_1-848x1187
PNG-Invest_banner_1
Justabeauty_szyld_1-848x606
Manuel_rollup_1-848x707

OUTDOOR, INDOOR, POS, POP – PROCES REALIZACJI

1 – wybór rodzaju projektu

Wybierz interesujące Cię rodzaje i projektów Twojego produktu / marki bądź przekaż nam własne preferencje. Prześlij nam dane drukarni, z której usług zamierzasz skorzystać i niezbędne makiety do przygotowania plików.

2 – brief i przekazanie materiałów

Przed przystąpieniem do prac, każdy z projektów indywidualnie konsultujemy bądź w przypadku zaawansowanych prac opracowujemy brief kreatywny. Na tym etapie kompletujemy materiały i zdjęcia, które zostaną wykorzystane w projekcie.

3 – skład do druku i przekazanie plików

Po zakończonych pracach kreatywnych, przygotowujemy pliki do druku zgodnie ze specyfikacją drukarni i rodzajem druku, wybranymi uszlachetnieniami. Termin realizacji wszystkich prac ustalamy indywidualnie, w zależności od stopnia zaawansowania prac.

Współpraca z firmą Fortis Media charakteryzuje się oczekiwanym dynamizmem, terminową realizacją zleceń, dyspozycyjnością, rzetelnością oraz nastawieniem na znajdowanie i wdrażanie, także niestandardowych, rozwiązań.- Tadeusz Jaszczołt, Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa
Współpraca z Fortis Media przebiegała wzorowo. Firma w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu popularności profilu Rzeszów-stolica innowacji na portalu Facebook. Rekomenduję firmę Fortis Media jako wiarygodnego partnera do współpracy.- Stanisław Sieńko, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa
Zespół ludzi tworzący firmę Fortis Media to kreatywni i innowacyjni ludzie, którzy poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy, byli w stanie przygotować materiały reklamowe na najwyższym poziomie, nie przeciążając tym samym naszego budżetu. Terminowość i zaangażowanie w projekty to moim zdaniem najsilniejsze atuty tej firmy, którą mogę szczerze polecić.- Bogdan Wardzyński, Prezes Banku Spółdzielczego w Pruszkowie
Dlaczego warto z nami współpracować? Sprawdź rekomendacje od naszych klientów.