Opakowania i gadżety

Sprzedaż z najwyższej półki.

OPAKOWANIA I GADŻETY – OFERTA

Projekt opakowania produktu to aktywne narzędzie sprzedaży. Od niego zależy, jak bardzo zaciekawisz swoich odbiorców i zachęcisz ich do kupna. Dobre produkty zasługują na lepszą sprzedaż. Zaufaj ekspertom, którzy kochają niesztampowy design. Tworzymy ergonomiczne i atrakcyjne etykiety i opakowania, które tworzą spójną całość z Twoją marką.

Każdy z projektów opracowujemy na podstawie szczegółowych konsultacji i briefa kreatywnego. Nim przystąpimy do pracy chcemy poznać Twoich klientów, ich preferencje oraz konkurencję w Twojej branży.

Wizualizacja produktu z Twoim brandem nie stanowi dla nas także żadnego problemu.

Potrzebujesz przygotowania na imprezę branżową, event dla pracowników lub targi? Szukasz upominków dla swoich Klientów? Przygotujemy projekty dopasowane do Twojej marki na odpowiednich gadżetach reklamowych, które zbudują pozycję Twojej firmie.

OPAKOWANIA – CENNIK

Wszystkie ceny zawierają zarówno opracowanie koncepcji i grafiki projektu, jak również przygotowanie plików gotowych do druku zgodnie z makietami.

GADŻETY – CENNIK

Są to ceny projektów na przykładowe gadżety promocyjne. Jesteśmy w stanie przygotować nadruk na każdą powierzchnię i wycenić pracę indywidualnie.

Wszystkie ceny zawierają zarówno opracowanie koncepcji i grafiki projektu, jak również przygotowanie plików gotowych do druku zgodnie z makietami.

OPAKOWANIA I GADŻETY – NASZE PRACE

Zobacz nasze wybrane realizacje z zakresu projektowania opakowań i gadżetów. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania!

testy_dziecka_20130202__JLK9764
InfinityFishing_opakowanie_2-848x590
BycOjcem_dvd_1-min
Gimmik_kubek_1-848x566
RSfootball_pilka_1-848x577
Grilliogrod_koszulka_1
Found-in-the-basement_CD_4-848x636
TorSluzewiec_balon_1-848x678

OPAKOWANIA i GADŻETY – PROCES REALIZACJI

1 – wybór rodzaju projektu

Wybierz interesujące Cię rodzaje i projektów dla gadżetów / opakowania Twojego produktu bądź przekaż nam własne preferencje. Prześlij nam dane drukarni, z której usług zamierzasz skorzystać i niezbędne makiety do przygotowania plików.

2 – brief i przekazanie materiałów

Przed przystąpieniem do prac, każdy z projektów indywidualnie konsultujemy bądź w przypadku zaawansowanych prac opracowujemy brief kreatywny. Na tym etapie kompletujemy materiały i zdjęcia, które zostaną wykorzystane w projekcie.

3 – skład do druku i przekazanie plików

Po zakończonych pracach kreatywnych, przygotowujemy pliki do druku zgodnie ze specyfikacją drukarni i rodzajem druku, wybranymi uszlachetnieniami. Termin realizacji wszystkich prac ustalamy indywidualnie, w zależności od stopnia zaawansowania prac.

Współpraca z firmą Fortis Media charakteryzuje się oczekiwanym dynamizmem, terminową realizacją zleceń, dyspozycyjnością, rzetelnością oraz nastawieniem na znajdowanie i wdrażanie, także niestandardowych, rozwiązań.- Tadeusz Jaszczołt, Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa
Współpraca z Fortis Media przebiegała wzorowo. Firma w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu popularności profilu Rzeszów-stolica innowacji na portalu Facebook. Rekomenduję firmę Fortis Media jako wiarygodnego partnera do współpracy.- Stanisław Sieńko, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa
Zespół ludzi tworzący firmę Fortis Media to kreatywni i innowacyjni ludzie, którzy poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy, byli w stanie przygotować materiały reklamowe na najwyższym poziomie, nie przeciążając tym samym naszego budżetu. Terminowość i zaangażowanie w projekty to moim zdaniem najsilniejsze atuty tej firmy, którą mogę szczerze polecić.- Bogdan Wardzyński, Prezes Banku Spółdzielczego w Pruszkowie
Dlaczego warto z nami współpracować? Sprawdź rekomendacje od naszych klientów.