Projekt logo – oferta i cennik

Projekty, jakich oczekujesz.

PROJEKT LOGO – OFERTA

Logo i identyfikacja wizualna firmy to dziś podstawowe i pierwszorzędne narzędzie budowania wizerunku firmy, marki i prestiżu. Dobre logo to podstawa wysokiej pozycji na rynku. Wyjątkowy i niepowtarzalny wizerunek jest dziś ważny jak nigdy dotąd. Logo powinno wysyłać Twoim klientom czytelny sygnał, budzić pozytywne skojarzenia.

Każdy projekt to dla nas wyzwanie i ogromny sukces – z wielką dumą spoglądamy na marki naszych Klientów, wśród których cieszymy się zaufaniem. Projekt zwieńczony sukcesem to dla nas największa nagroda.

Projektowanie marki jest dla nas wyjątkowym procesem, w którym skupiamy się na największych detalach, celach i wizjach, a także otoczeniu, w którym będzie funkcjonował znak. Na bieżąco śledzimy trendy designu, a także z ogromną uwagą wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów.

Wybierz dla siebie odpowiedni pakiet opracowania profesjonalnego projektu logo.

PROJEKT LOGO – CENNIK

PROJEKT LOGO – PROCES REALIZACJI

1 – wybór pakietu

Zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb naszych Klientów w budowaniu marki, dlatego oferujemy 3 różne pakiety opracowania logo. Budowanie marki małego przedsiębiorstwa nie wymaga tak złożonego opracowania jak dla globalnej marki. Wybierz opcję dogodną dla Twojego biznesu.

2 – brief kreatywny

Profesjonalne opracowanie logo wymaga szczególnej atencji i poznania Twoich potrzeb i preferowanej estetyki. Dlatego przed przystąpieniem prac prosimy o wypełnienie formularza / briefu, który nada kierunek naszym pracom. Im więcej szczegółów w nim uwzględnisz, tym łatwiej osiągniemy zamierzony efekt.

3 – czas realizacji

Od momentu konsultacji / przekazania briefa kreatywnego, otrzymasz od nas pierwsze propozycje logo po ok. 5 dniach roboczych. Cały proces projektowania, wraz z naniesieniem korekt, dopracowaniem i przekazaniem pliku, trwa około 2 tygodni, w zależności od stopnia złożoności projektu.

PROJEKT LOGO – NASZE PRACE

Poniżej prezentujemy kilka wybranych projektów logo, jakie zrealizowaliśmy dla naszych Klientów. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania!

Współpraca z firmą Fortis Media charakteryzuje się oczekiwanym dynamizmem, terminową realizacją zleceń, dyspozycyjnością, rzetelnością oraz nastawieniem na znajdowanie i wdrażanie, także niestandardowych, rozwiązań.- Tadeusz Jaszczołt, Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa
Współpraca z Fortis Media przebiegała wzorowo. Firma w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu popularności profilu Rzeszów-stolica innowacji na portalu Facebook. Rekomenduję firmę Fortis Media jako wiarygodnego partnera do współpracy.- Stanisław Sieńko, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa
Zespół ludzi tworzący firmę Fortis Media to kreatywni i innowacyjni ludzie, którzy poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy, byli w stanie przygotować materiały reklamowe na najwyższym poziomie, nie przeciążając tym samym naszego budżetu.Terminowość i zaangażowanie w projekty to moim zdaniem najsilniejsze atuty tej firmy, którą mogę szczerze polecić.- Bogdan Wardzyński, Prezes Banku Spółdzielczego w Pruszkowie
Dlaczego warto z nami współpracować? Sprawdź rekomendacje od naszych klientów.