Księga znaku

Brand book – standaryzacja logo.

KSIĘGA ZNAKU – OFERTA

Księga znaku to korporacyjny przewodnik identyfikacji dla użytkownika, przydatny dokument dla działu marketingu i przyszłych projektantów, określający standardy stosowania logo firmy.

Księga znaku definiuje zasady i reguły poprawnej ekspozycji logo na wszystkich powierzchniach. Zasad w niej zawartych powinno się bezwzględnie przestrzegać dla zachowania prawidłowej spójności znaku firmowego i kreowania jednolitego wizerunku.

Księga znaku powstaje zazwyczaj wraz z projektem logo. Dzięki niej unikniemy w przyszłości nieprawidłowego użycia znaku, co w znaczny sposób mogłoby wprowadzić w błąd odbiorców i naruszyć wizerunek marki. Jest to inwestycja jednorazowa, niosąca za sobą wieloletnie korzyści, wzmacniające wartość marki.

Wybierz dla siebie odpowiedni pakiet opracowania profesjonalnej dokumentacji logo i jego standardów zastosowania.

KSIĘGA ZNAKU – CENNIK

KSIĘGA ZNAKU – ZAMÓWIENIE


KSIĘGA ZNAKU – PROCES REALIZACJI

1 – wybór pakietu

Wybierz dla siebie odpowiedni pakiet, podstawowy lub rozszerzony. Możemy także ustalić indywidualny zakres prac i zawartości księgi znaku, dopasowany do Twojej działalności.

2 – brief kreatywny

W przypadku indywidualnego zakresu opracowania księgi znaku będzie potrzebny brief. Przed przystąpieniem prac prosimy o jego wypełnienie.

3 – czas realizacji

Na opracowanie podstawowej wersji księgi znaku potrzebujemy kilka dni, wersja rozszerzona około 10 dni roboczych. Termin realizacji uzależniony jest od stopnia złożoności projektu.

Współpraca z firmą Fortis Media charakteryzuje się oczekiwanym dynamizmem, terminową realizacją zleceń, dyspozycyjnością, rzetelnością oraz nastawieniem na znajdowanie i wdrażanie, także niestandardowych, rozwiązań.- Tadeusz Jaszczołt, Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa
Współpraca z Fortis Media przebiegała wzorowo. Firma w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu popularności profilu Rzeszów-stolica innowacji na portalu Facebook. Rekomenduję firmę Fortis Media jako wiarygodnego partnera do współpracy.- Stanisław Sieńko, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa
Zespół ludzi tworzący firmę Fortis Media to kreatywni i innowacyjni ludzie, którzy poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy, byli w stanie przygotować materiały reklamowe na najwyższym poziomie, nie przeciążając tym samym naszego budżetu. Terminowość i zaangażowanie w projekty to moim zdaniem najsilniejsze atuty tej firmy, którą mogę szczerze polecić.- Bogdan Wardzyński, Prezes Banku Spółdzielczego w Pruszkowie
Dlaczego warto z nami współpracować? Sprawdź rekomendacje od naszych klientów.