Druki firmowe

Papier jest cierpliwy, wszystko przyjmie.

DRUKI FIRMOWE – OFERTA

Druki firmowe są jednym z podstawowych elementów wizerunku. Jak Cię widzą, tak Cię piszą – to powiedzenie ma szczególne zastosowanie w marketingu i reklamie, dlatego do projektowania materiałów wizerunkowych dla firm podchodzimy z najwyższą atencją. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoli nam na przedstawienie Twojej marki w najlepszym świetle, wydobywając z niej największe atuty.

Projekty wykonujemy w pełnym zakresie, począwszy od koncepcji, projektu graficznego, przygotowania do druku zgodnie ze specyfikacją, aż po druk. Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę w różnych formach i technologiach druku oraz doborze materiałów, które również pełnią formę wizerunkową.

Co możemy dla Ciebie zrobić? Wizytówki, biznes karty, papier firmowy, koperty, ulotki i plakaty, notesy klejone i spiralowane, teczki ofertowe, kalendarze, naklejki, menu restauracyjne, zaproszenia i wiele innych.

Każdy z projektów przygotowujemy zgodnie z identyfikacją wizualną firmy oraz księgą znaku marki. Wizerunek i założenia projektu traktujemy z najwyższą atencją.

DRUKI FIRMOWE – CENNIK

Poniżej prezentujemy cennik projektów graficznych wybranych rodzajów materiałów firmowych.

Niestandardowe formaty wyceniamy indywidualnie.

Wszystkie ceny zawierają zarówno opracowanie koncepcji i grafiki projektu, jak również przygotowanie plików gotowych do druku.

Podane ceny są cenami brutto.

PROJEKTY DRUKÓW – NASZE PRACE

Zobacz nasze wybrane realizacji z zakresu projektowania graficznego materiałów firmowych. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania!

BordBia_katalog_2-4
BordBia_katalog_1-2
MagicNails_wizytowka_1
Justabeauty_ulotka_1-848x636
Manuel_menu-kawy_1-848x636
Manuel_menu-czekolady_1-848x636
Protektor_ulotka-A4_2-848x594
Protektor_ulotka-A4_3-848x594
Vector_katalog_6-min
InfinityFishing_papeteria_1-848x763
Gimmik_ulotka_1-848x636
Synappse_wizytowki_1-min
BSPruszkow_stationery_1-848x583
ZOM_25-lecie_stationery_1-848x565
Motobadania_ulotka-DL_1
Motobadania_folder_1
MediaDivision_wizytowki_2-848x565
RSfootball_teczka_1-848x660
GMG_plakat_1
MusicExpert_wizytowki_1

DRUKI FIRMOWE – PROCES REALIZACJI

1 – wybór rodzaju projektu

Wybierz interesujące Cię rodzaje i formaty projektów dla materiałów reklamowych Twojej firmy. Przekaż nam dane drukarni, z której usług zamierzasz skorzystać i makiety w razie zapotrzebowania. Możesz też zlecić nam to zadanie. Zajmiemy się projektem aż po dostawę druku.

2 – brief i przekazanie materiałów

Przed przystąpieniem do prac, każdy z projektów indywidualnie konsultujemy bądź w przypadku zaawansowanych prac opracowujemy brief kreatywny. Na tym etapie kompletujemy materiały i zdjęcia, które zostaną wykorzystane w projekcie.

3 – skład do druku i przekazanie plików

Po zakończonych pracach kreatywnych, przygotowujemy pliki do druku zgodnie ze specyfikacją drukarni i rodzajem druku, wybranymi uszlachetnieniami. Termin realizacji wszystkich prac ustalamy indywidualnie, w zależności od stopnia zaawansowania prac.

Współpraca z firmą Fortis Media charakteryzuje się oczekiwanym dynamizmem, terminową realizacją zleceń, dyspozycyjnością, rzetelnością oraz nastawieniem na znajdowanie i wdrażanie, także niestandardowych, rozwiązań.- Tadeusz Jaszczołt, Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa
Współpraca z Fortis Media przebiegała wzorowo. Firma w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu popularności profilu Rzeszów-stolica innowacji na portalu Facebook. Rekomenduję firmę Fortis Media jako wiarygodnego partnera do współpracy.- Stanisław Sieńko, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa
Zespół ludzi tworzący firmę Fortis Media to kreatywni i innowacyjni ludzie, którzy poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy, byli w stanie przygotować materiały reklamowe na najwyższym poziomie, nie przeciążając tym samym naszego budżetu. Terminowość i zaangażowanie w projekty to moim zdaniem najsilniejsze atuty tej firmy, którą mogę szczerze polecić.- Bogdan Wardzyński, Prezes Banku Spółdzielczego w Pruszkowie
Dlaczego warto z nami współpracować? Sprawdź rekomendacje od naszych klientów.