Agencja reklamowa – Warszawa.

Wsparcie 360° w reklamie i marketingu.

AGENCJA REKLAMOWA Z WYSOKIMI KOMPETENCJAMI

Kompleksowa oferta

Agencja reklamowa fortis media oferuje kompleksowe usługi marketingowe: projektowanie identyfikacji wizualnej, projektowanie graficzne, tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, administracja social media.

Wysoka jakość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. W pracy kreatywnej zawsze dążymy do jak najlepszego rezultatu, wykorzystując skuteczne i nowoczesne rozwiązania.

Zgrany zespół

Fortis Media – Agencja reklamowa w Warszawie to zespół doświadczonych specjalistów z branży marketingu i reklamy: graficy, programiści, analitycy, eksperci SEO oraz copywriterzy. Na każdym etapie współpracy służymy wiedzą i pomocą.

OD SZKICU DO EKRANU

Fortis Media – agencja reklamowa w Warszawie specjalizuje się w dziedzinie kreacji wizerunku, projektowaniu identyfikacji wizualnej oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań na potrzeby marketingu internetowego, w szczególności projektowaniu aplikacji i stron www oraz zarządzaniu mediami społecznościowymi.

Na swoim koncie mamy niezliczone realizacje dla klientów z Polski jak i zza granicy. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Zawsze dążymy do jak najlepszego rezultatu, wykorzystując skuteczne rozwiązania i ogromne możliwości, jakie daje nam reklama.

Krótko mówiąc… wznosimy się ponad konwencjonalne formy pracy, bez schematów, bez ograniczeń, z wizjonerską misją napędzamy kreatywne przedsięwzięcia!

15 lat doświadczenia
Projekty logo i identyfikacji wizualnej90%
Materiały reklamowe i przygotowanie do druku70%
Strony www i dedykowane systemy80%

Nieprzerwanie od 15 lat fortis mediawarszawska agencja reklamowa projektuje, doradza, promuje i tworzy dla Klientów w całej Polsce. Uzbrojeni w kreatywne pomysły z pasją realizujemy każde powierzone nam zadanie. Twórcze podejście do reklamy, profesjonalizm i indywidualna obsługa Klientów są cechami, które wyróżniają naszą pracę.

KOM Good Choice
WhiteDent

AGENCJA REKLAMOWA REKOMENDOWANA PRZEZ FIRMY

ZGRANY I KOMPETENTNY ZESPÓŁ

Katarzyna Żmuda

Creative Director

Zarządzanie projektami, opracowywanie key visual, projektowanie grafiki.

Anita Walczak

Web Developer

Projektowanie stron i sklepów internetowych, administracja WordPress, pozycjonowanie.

Sebastian Drewniak

Front & Back-end Developer

Programowanie, html, CSS, PHP, Ajax, JavaScript, Bootstrap, bazy danych.

Witold Bilski

Graphic Designer

Projektowanie grafiki, identyfikacji wizualnej, materiałów drukowanych.

Dorota Markiewicz

Copywriter

Pisanie haseł i tekstów reklamowych na strony internetowe i social media.

Masz do nas jakieś pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub brak koncepcji na promocję swojej firmy, skontaktuj się z nami. Postaramy się dopasować jak najlepsze rozwiązania i formy projektów dla Twojego biznesu.

+48 881 316 166

Dlaczego klienci nas polecają?

We współpracy jesteśmy elastyczni i kreatywni, a ofertę potrafimy dostosować do każdego budżetu. Nie ma dla nas znaczenia branża, w jakiej będziemy się poruszać, każdy projekt jest dla nas wyzwaniem!

ZOBACZ NASZE PRACE

15
lat doświadczenia
927
zrealizowanych projektów
163
zadowolonych klientów
4702
przepracowanych dni
Dlaczego warto z nami współpracować? Sprawdź rekomendacje od naszych klientów.